Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.12.2018 09:03:45 

Má víra - domov mé duše

kontakty

† † †

 

      Má víra - domov mé duše 
Stránky pro všechny křesťany a všechny ty, kteří hledají dobro a lásku.
 
 

image

Dnes je 21. 1. 2017, sobota 2. týdne v mezidobí.
Svátek slaví Běla a svatá Anežka Římská.

K rozjímání: » svatá Anežka Římská. »

Modlitba na měsíc říjen:

 Pane, smíšená manželství nesou kříž tvého rozděleného křesťanstva. Pomoz jim, aby se ve svém soukromém životě spolu setkávali tak, aby se nemoc oddělení nezhoršovala. Tato manželství vyžadují silné křesťany. Dej, ať se jejich manželství silou lásky, kterou si jim dal, stane obrazem jednoty, jednotou, ke které směřujeme my všichni. Pomoz jim i nám..

 Pane, přijmi naši modlitbu za manželství v krizi a za jejich děti. Nenech je samotné v této těžké zkoušce jejich života. Pane, ty umíš psát rovně také na křivých linkách. Prosíme, udělej to.

 Maria, útočiště v každé tísni, řekni Ježíši, svému Synu: Pane, už nemají lásku. Pane, už nemají věrnost. Pros ještě jednou - jako v Káně - o zázrak, neboť z lidského hlediska je situace bezvýchodná.

 Maria, Matko milosrdenství, pros za nás.

Amen

image image image

 

Myšlenky na sobotu 21. 1. 2017:

 Bez svatosti nemůže nikdo zakoušet Boha. Pokud chce mít člověk intimní vztah s Bohem, musí odhodit hřích.
 Buď připraven uslyšet hlas Boží a být poslušný, i když to bude znamenat, že budeš muset přehodnotit priority a zaplatit cenu, abys mohl přijmout to, co ti Bůh chce dát.
 Lidí zapálených pro Boží království, kteří jsou ochotni zříci se pro něj svých potřeb, bychom si měli víc vážit. Nebo alespoň k nim být shovívavější a nekritizovat.

(Komentář: Mk 3,20-21)

 

TOPlist